close
دانلود آهنگ جدید
افزایش 2 برابری سرانه اعتبار فرهنگی دانشجویی دانشگاه پیام نور
کانال تلگرام هایپرتمپ

افزایش 2 برابری سرانه اعتبار فرهنگی دانشجویی دانشگاه پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ : معاون فرهنگی دانشگاه با تأکید بر لزوم حضور مؤثر دانشجویان در عرصه‌ها فرهنگی گفت: سرانه اعتبار فرهنگی دانشجویی دانشگاه پیام نور ارتقاء یافته است.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور۹۸ : کریم نجفی برزگر با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: این شعار نگاه ویژه‌ای را برای دانشگاه‌ها می‌طلبد که تلاش جدی برای فرهنگ داشته باشند.

وی با اشاره به سرانه اعتبار فرهنگی دانشجویی دانشگاه پیام نور در نظر گرفته شده برای دانشجویان ، اظهار کرد: سرانه اعتبار فرهنگی دانشجویی دانشگاه پیام نور از 70 هزار ریال به 140 هزار ریال افزایش یافته است.

نجفی برزگر با ذکر اینکه در حال حاضر یک میلیون دانشجو و 4000 عضو هیات علمی در دانشگاه‌های پیام نور وجود دارد، افزود: این مرکز آموزش عالی در تحقق اهداف نظام نقش مؤثری داشته است، دانشگاه می‌تواند با تحقیقات جامع و حرکات ویژه در برون‌رفت از مشکلات اقتصادی مؤثر بوده و اقتصاد مقاومتی را محقق سازد.

وی با اشاره به برنامه‌های این دانشگاه مانند برگزاری المپیادهای ورزشی که خود زمینه‌ساز ارتقاء فرهنگی است، با ذکر اینکه در حال حاضر عرصه ورزش مورد توجه ویژه این مرکز آموزش عالی قرار گرفته است، ادامه داد: ایجاد شوراهای ورزشی برای دانشجویان از جمله امورات در این ز مینه است همچنین همایش ملی قرآن در اصفهان و همایش رباتیک خوزستان از دیگر فعالیت‌های فرهنگی است.